OTO EFE
Kaporta tamiri için gerekli olan tüm malzemeler bulunur.

Orijinal yedek parça, diğer parçalarla uyum içinde çalışan parçadır.

Orijinal araç ise, tüm parçaları uyumlu çalışan araçtır.

Aracınız için orijinal yedek parça ve aksesuarlarınızı en kolay ve en güvenilir şekilde temininizle birlikte, yedek parçalarda garanti süreleri dikkate alınarak, "kalite" ve "dürüstlük"ten ödün verilmeden hizmet aşamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Aracınız için en uygun yedek parçayı, Oto Efe' den alıp otonuza takabilir ya da bu hizmeti bizler sizin için yerine getiririz.

kaporta bakım

Kaportada Göçük Düzeltme Nedir?
“Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme” dış darbeler sonucu aracın metal yüzeyi üzerinde meydana gelebilecek 3 cm çapına kadar kaporta göçüklerinin,
Amerikan menşeli özel aletlerle panel arkasına ulaşılarak düzeltilmesi tekniği ve sanatıdır. Bu sayede aracınızın orijinalliği bozulmaz, ikinci el değerinde kayba uğramaz.
Düzeltme işleminden tatminkar bir sonuç alınabilmesi için, göçük bölgesindeki sacın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir.
Dünyada, üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı % 85-90 mertebesindedir. Ulaşılamayan veya arkası kapalı olan
(kapı direkleri, marşpiye gibi) bölgelerdeki kaporta göçükleri, Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme tekniği ile giderilemezler.